Ebooki Podkategoria: Ebooki

Sortuj po:

 • Książki »

  Zbiór książek elektronicznych, które można ściągać bezpośrednio ze strony oraz przeczytać w przeglądarce internetowej. Wszystkie opublikowane ebooki są chronione prawem autorskim i można je dalej rozpowszechniać przy zachowaniu ich oryginalnej postaci. Przeczytane ebooki można komentować i oceniać bez potrzeby rejestrowania się na stronie. Głównym dostawcą ebooków jest wydawnictwo Złote Myśli. Oprócz książek wydawnictwa znajdziesz tu niepublikowane na innych serwisach publikacje elektroniczne prywatnych autorów.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - Hello Rozmowki Angielskie. Nauka i kursy jezyka angielskiego online. »

  Hello Rozmówki Angielskie Online, darmowa nauka języka angielskiego. Tematyczne słownictwo angielskie w testach i ćwiczeniach dla początkujących i średnio zaawansowanych.Bezpłatne kursy jezyka angielskiego z wymową i mp3, nauka słówek i zwrotów angielskich, rozmówki polsko angielskie, testy i ćwiczenia, gramatyka angielska, czasy, złote myśli po angielsku, Business English oraz inne materiały dla uczących się jezyka angielskiego.

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-pismo naukowo-techniczne »

  Oddajemy w Państwa ręce nasz kolejny numer e-pisma Automatyka, Elektryka, Zakłócenia.
  W piśmie poruszamy miedzy innymi takie zagadnienia jak: "Jak należy zabezpieczać i ekranować urządzenia elektryczne zgodnie z Polską Normą?"
  Na ten temat mówi artykuł Krzysztofa Dymarkowskiego, Rafała Namiotko i Ryszarda Katulskiego. Polecamy również artykuł o energii odnawialnej i jej sposób wykorzystania w praktyce. Przedstawione są możliwości uzyskania energii ze źródeł geotermalnych. Zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Co zrobić żeby urosnąć »

  Jak urosnąć? Co poczynić żeby urosnąć? Hormon Wzrostu? Tajny sekret ruskich sportsmenów skrywany poprzez lata! Pamiętacie gdy Rosjanie dominowały w pełni Igrzyska Olimpijskie i pozyskiwali znacznie sporzej medali niż pozostali? Jakim sposobem oni owego dokonali? Mnóstwo milionów dolarów Rosja poświęciła na badania traktujące dietetyki, metodyki, suplementacji i wielu pozostałych elementów mających znaczny wpływ na wyższe osiągi sportowe. Jak wiadomo wzrost daje przewagę w dyscyplinach sportowych, w związku z tym największą część pieniędzy i skupienie traktowało uzyskania dodatkowych centymetrów wzrostu. W naszej lekturze "WzrostMax" będziesz miał przyjemność zaznajomienia się właśnie z wieloma metodami, jakie oni stosowali. Odwiedź naszą stronę, żeby dowiedzieć się jak urosnąć.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Proponujemy Wam 1900 wyselekcjonowanych przykładowych prac maturalnych przyporządkowanych do ponad stu najpopularniejszych motywów literackich. Wystarczy znaleźć swój temat i zamówić, a wybrana prezentacja znajdzie się na Twoim mailu w 5 minut. Każda prezentacja maturalna posiada wszystkie elementy zgodne z CKE.
  Zapoznaj się z opisem naszej strony - dowiedz się jak przygotować się do egzaminu i pozwól sobie pomóc przy pracy maturalnej. Jednocześnie dbamy o wysoki standard usług, poprzez szybką wysyłkę i kontakt z Klientem. Po co zwlekać, zamów swoje prezentacje maturalne, prace maturalne już dziś!
  Motyw pory roku - Prezentacje Maturalne
  Motyw pieniądza, motyw pieniędzy - Prezentacje Maturalne

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audiobook »

  Strona sprzedająca audiobooki. Spory wybór audiobooków podzielonych według tematów. Każdy znajdzie coś do posłuchania. Zobacz jak wygodnie można dowiedzieć się wielu informacji nie wysilając wzroku. Wszystkie publikacje są wysokiej jakości, wiarygodne, tworzone przez ludzi mających doświadczenie w temacie. Twoje zakupy są całkowicie bezpieczne.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Ebooki - nowa strona:

Adres: